Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото

Не се задава реформаторска инициатива, здравеопазването е дадено на концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото. Това, което видяхме от 2009 г. досега, ще продължим да го гледаме. Такава е прогнозата на д-р Илко Семерджиев за бъдещето на сектора.

 

Линк към YouTube.